Vai var aizņemties naktīs un brīvdienās?

AutoDažādas ātro kredītu kompānijas piedāvā atsevišķus aizdevuma noteikumus, kas piemēroti visādu cilvēku vajadzībām. Lai izvēlētos sev izdevīgāko ātrā kredīta aizdevumu, ir jānoskaidro Jūsu izvēlētās kredītu kompānijas piedāvājumi. Ja vēlaties aizņemties ātro kredītu naktī vai brīvdienās, tad noteikti jāmeklē kredītu kompānija, kas piedāvā šādu pakalpojumu. Ja vairākus gadus atpakaļ gandrīz visas ātro kredītu kompānijas piedāvāja aizņemties naudu naktī, brīvdienās vai jebkurā citā laikā, tad pēc Latvijas likumdošanas ierobežojumiem tiek aizliegts piešķirt ātro kredītu naktīs.

Atbildot uz virsraksta jautājumu, tad zināms un tā arī notiek, ka ātrais kredīts ir pieejams 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā pieteikumu formā, bet kredīta izsniegšana norit no agra rīta līdz vēlam vakaram tādā formātā, lai netiktu pārkāpts likums.

Ātrais kredīts ir pieejams arī brīvdienās un svētku dienās. Tas ir ļoti svarīgi, jo kādam tas var būt glābiņš neplānota auto remontā, kad pietrūkst līdzekļi, lai veiktu remontu vai iegādātos detaļas (rezerves daļas), lai salabotu savu spēkratu. Īstenībā ir dīvaini, ka ātrais kredīts nav pieejams naktī, jo ir atrodami auto servisi, kuri strādā cauru diennaktī (tā norādīts).

Atgriežoties pie virsraksta, tad šis likums ir paredzēts priekš iedzīvotāju pasargāšanas, jo lielākā daļa kredītu ņēmēji, kuri vēlās aizņemties aizdevumu naktī nav pie pilna saprāta un visdrīzāk ir alkoholisko vai citu vielu ietekmē. Tātad, ne tikai kredītu ņēmējiem nākamajā dienā ir nepatīkams pārsteigums, bet arī ātro kredītu kompānijas negūst peļņu no bezatbildīgiem kredītu ņēmējiem, tāpēc šis pakalpojums par ātrā kredīta ņemšanu naktī ir aizliegts.

Neskatoties uz to, neviens Jums neaizliedz pieteikties ātrajam kredītam no 18 gadiem. Ja vēlies aizņemties naudu tad vari sūtīt aizdevuma pieteikumu jebkurā brīvdienā vai nakts stundā. Tiesa gan, pašu aizdevumu saņemti tad, kad ātrā kredīta kompānijas darbinieki apstiprinās aizdevuma pieteikumu.

kreditsĀtra kredīta aizdevumi naktīs un brīvdienās tiek ir diezgan riskanti aizdevumi, jo vairums kredītu ņēmēji var būt neapdomīgi un steigā aizņemties lielāku naudas summu, nekā tā bijusi nepieciešama. Ir ieteicams neizmantot iespēju par ātrā kredīta ņemšanu naktīs. Latvijā ir teiciens, ka rīts gudrāks par vakaru. Šis teiciens ir ar mērķi un nolūku, jo tā patiešām ir. Īpaši prātīgiem ir jābūt ar finanšu lietām, jo ar naudu nedrīkst jokot. Tev Jāmēģina atrast risinājumus un veidus kā ietaupīt vairāk naudu, samazināt tēriņus un ja mazliet pietrūkst, tad noteikti aizņemties atbildīgi.

Atbildīga aizņemšanās ir sabiedrībā izplatīts termins un populārs gan televīzijā, gan arī radio. Tomēr ātrā kredīta ņemšana naktī ir ne pārāk atbildīga un prātīga ideja, ja nu vienīgi auto remonts nevar gaidīt vai tas ir kas cits, kas ir ļoti svarīgs un neiztur kritiku par aizņemšanos nakts stundās. Ja esat pie skaidra prāta, tad variet pieteikties kredītam kaut 3:00 naktī, bet naudu saņemsiet no paša rīta, kad aizdevējs sāks strādāt. Ir tikai nepieciešams visu pieteikumu veikt atbildīgi, lai kredīts radītu pozitīvu pienesumu Jūsu vajadzībām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *